Vidutinė virtuvės maišytuvo keitimo kaina

Vidutinė virtuvės maišytuvo keitimo kaina gali skirtis priklausomai nuo naudojamų medžiagų tipo ir stiliaus. Plastikas, žalvaris ir plienas yra dažniausiai naudojamos virtuvės maišytuvų korpusuose, o maišytuvo paviršius gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų ir spalvų. Pavyzdžiui, chromas yra populiarus pasirinkimas, nes jis pasižymi universaliu storiu ir išvaizda. Kitos įprastos apdailos yra nikelis, bronza ir akrilas, nors plastikinius maišytuvus taip pat galima pakeisti akrilo arba vinilo maišytuvu. Naujojo maišytuvo spalva taip pat gali turėti įtakos bendrai kainai.

Kaina priklauso nuo vietos

Darbo kaina yra vienas didžiausių naujo virtuvės maišytuvo įrengimo kainos kintamųjų. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, kaina gali skirtis iki 50%. Santechnikui reikės nuimti seną maišytuvą, tačiau darbas nesudėtingas ir kainos labai nepadidins. Į vidutines naujo virtuvinio maišytuvo montavimo išlaidas įeina senojo maišytuvo montavimas ir išmontavimas. Tačiau jei vandentiekis yra sienoje, už montavimo procesą turėsite sumokėti papildomai.

Kainuoja net 300 USD

Jūsų pasirinktas maišytuvo tipas taip pat turės įtakos kainai. Aukštesnės klasės maišytuvai su platesniu funkcijų spektru gali kainuoti net 300 USD. Jei gyvenate prastos vandens kokybės rajone, galite investuoti ir į maišytuvą su įmontuotu vandens filtru. Tokio tipo maišytuvai paprastai yra po prekystaliu ir gali kainuoti nuo 100 iki 200 USD. Vidutinė seno maišytuvo išėmimo kaina paprastai įtraukiama į montavimo kainą, tačiau jei jis stipriai surūdijęs ar įskilęs, kaina gali šoktelėti iki 50 USD.

Virtuvinio maišytuvo keitimo kaina dažnai priklauso nuo esamo maišytuvo būklės. Jei maišytuvas yra surūdijęs arba jame yra susilydusių ar sulūžusių dalių, pašalinimo proceso metu tai gali būti pažeista. Profesionaliam santechnikui gali tekti jį išpjauti arba imtis kitų veiksmų, kad išvengtų tolesnės žalos. Naujo maišytuvo dydis taip pat turėtų atitikti esamą stalviršį, nes senasis netiks. Jei norite įdiegti visiškai naują virtuvės maišytuvai, gali tekti išimti seną, pakeisti kriauklę arba nupjauti stalviršį, kad galėtumėte įdiegti naują.

Pakeitimas kainuoja nuo 500 iki 1500 USD

Virtuvinio maišytuvo keitimo kaina paprastai yra nuo 500 iki 1500 USD, priklausomai nuo sienos tipo ir maišytuvo tipo. Sieninis maišytuvas gali turėti kelias skylutes ir reikalauti kelių santechniko apsilankymų. Kadangi santechnikas turi nuimti seną maišytuvą, tai gali padidinti kainą. Tada vidutinė naujo ištraukiamo virtuvės maišytuvo kaina yra nuo 50 iki 1500 USD.

Virtuvinių maišytuvų purkštuvo galvučių keitimas

Pakeisti virtuvės maišytuvo purkštuvo galvutę yra gana lengva, tačiau tai taip pat gali būti sudėtinga. Jei niekada anksčiau nepakeitėte kriaukle esančios, štai kaip tai padaryti. Pirmiausia turite atjungti karšto ir šalto vandens linijas. Šios linijos yra sujungtos per svirtį arba metalinę rankenėlę. Pasukite rankenėles prieš laikrodžio rodyklę, kad uždarytumėte vandenį, ir pasukite jas statmenai, kad išleistumėte vandenį iš vamzdžių. Tada atsukite purškimo galvutę nuo žarnos. Norėdami jį išimti, laikykite žarną nejudančioje vietoje ir nuimkite.

Atsukite tvirtinimo veržlę

Nuimdami seną purškimo galvutę įsitikinkite, kad žarna vis dar pritvirtinta prie maišytuvo. Ištraukite jį iš snapelio, kad įsitikintumėte, jog jis saugus. Tada atsukite tvirtinimo veržlę. Atsargiai nuimkite naują purkštuvo galvutę, atkreipkite dėmesį į žarnos snapelį ir prijungimo taškus. Būtinai naudokite santechnikos juostą ant jungčių, kad jos nenutekėtų.

Nuimkite lanksčią purkštuvo liniją

Norėdami nuimti lanksčią purkštuvo liniją nuo maišytuvo korpuso, atsukite ją replėmis. Įsitikinkite, kad žarna yra pritvirtinta prie varinės žarnos su žalvariniu antgaliu. Nuimkite žarną nuo maišytuvo kaklelio naudodami reples. Kai antgalis bus laisvas, nuneškite jį į techninės įrangos ar namų tobulinimo parduotuvę, kad įsigytumėte naują. Naują įdiegti bus lengviau, jei turėsite tinkamus įrankius.

Kvieskite profesionalų santechniką

Prieš diegdami naują, įsitikinkite, kad senasis yra suderinamas su nauju. Taip išvengsite bet kokių varginančių problemų. Be to, išvengsite nereikalingų rūpesčių. Jei negalite patys pakeisti purškimo galvutės, gali tekti kviesti santechniką. Tačiau jei neturite tam reikalingų įgūdžių, visada galite įsigyti nebrangų purkštuvo galvutės pakaitalą.

Nuimkite žarną

Nuėmę seną purkštuvo galvutę, turėsite nuimti žarną ir pakeisti ją nauja. Žarna turi būti tvirtai pritvirtinta prie maišytuvo, kad galėtumėte ją išvalyti. Norėdami pakeisti žarną, įjunkite vandens vožtuvą ir patikrinkite purkštuvo galvutę. Po to galite išvalyti naują žarną. Sumontavę naują galvutę, turėsite prijungti žarną prie atitinkamo antgalio.

Keisdami purkštuvo galvutę, visada įsitikinkite, kad žarna ir purkštuvo galvutė yra suderinamos. Tai galite padaryti vadovaudamiesi ant žarnos pateiktomis instrukcijomis. Tiesiog prieš pradėdami procesą įsitikinkite, kad nauja žarna ir žarna yra suderinamos su senąja. Priešingu atveju nutrūks žarna arba sugadintas maišytuvas. Tada galite pakeisti purkštuvo galvutę ir antgalį bei žarną.

Tai viskas, ką jums reikia žinoti, norint pertvarkyti savo virtuvę, pakeičiant seną virtuvės maišytuvą nauju. Tikimės, kad šis straipsnis gali būti jums naudingas. Ir sėkmės atnaujinant virtuvės dizainą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *